Dla kogo kredyt z komornikiem

Zajęcie komornicze czy przebywanie w bazach BIK nie musi być motywem, dla którego delikwent nie dostanie debetu na niedużą kwotę. Z myślą o tego typu interesantach powstała usługa pożyczki z komornikiem, jaka jest udzielana przez firmy pożyczkowe na ułatwionych regułach. Wystarczy uzupełnienie wniosku online, aby zdołać wcielać w życie własne projekty.

Dla kogo sprawna pożyczka

Tradycyjne prędkie kredyty gotówkowe, tytułowane chwilówkami, są ofiarowane dla jednostek, które znienacka potrzebują gotówki na dowolny cel. O taką pożyczkę może argumentować jednostka, która zyskuje stałe środki utrzymania, posiada DO oraz ma rachunek osobisty w jakimś z banków. Proces przyznania takiej pożyczki jest niezwykle prosty: odbiorca uzupełnia wniosek kredytowy na stronie instytucji pożyczkowej, aby w przeciągu kilku minut poznać decyzję firmy pożyczkowej. Następnym etapem oceny jest zarządzenie przelewu na niewysoką kwotę, zwykle mniej więcej 1 zł, na rachunek bankowy firmy pożyczkowej, by na ten sam rachunek została wydawana udzielona pożyczka. Od wypełnienia wniosku do przelania pożyczki na rachunek upływają nie więcej niż 2 dni robocze, przy czym kredytobiorca w przypadku pierwszej wierzytelności musi oprócz tego podjąć wolę o sposobie parafowania umowy finansowej (może to zrobić online, może też sygnować dokumenty dostarczone przy użyciu kuriera).

Na udzielenie pożyczki z komornikiem mogą liczyć przede wszystkim ci kontrahenci, u których zajęcie komornicze jest skutkiem nieopłaconych mandatów czy alimentów oraz gdy są to zajęcia komornicze na nieduże sumy. Ze względu na zmianę regulaminów instytucje pożyczkowe wydłużają okres zwrotu pożyczki z komornikiem aż do, a niekiedy nawet 24 miesięcy, dźwigając zarazem kwotę wierzytelności nawet do 10 000 zł.